Kezdőlap Sport Siklósi úszás...

Siklósi úszástörténelem újabb bajnoki érmei

Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Hétvégén került megrendezésre a Nyugat-o és Dél-Dunántúl Delfin-Cápa Regionális Országos Bajnokság a kaposvári Csík Ferenc Versenyuszoda medencéjében.

A siklósi egyesület 4 versenyzővel nevezett a megmérettetésére. Weinert Dávid, Petrovics László, Császár Janka, Császár Armand által fémjelzet csapat célja a minél eredményesebb helyezés elérése mellett a Magyar Úszószövetség által megállapított korosztályos jelvényes szintidők teljesítése volt. Versenyzők az alábbiak szerint igen eredményesen zárták a versenyt, melyen 2 arany, 2 ezüst és 2 bronzérmet, 9 pontszerző helyet és 4 jelvényes szintidőt sikerült teljesíteni a versenyen.

Dávid 50 m mellen és 100 m gyorson Országos Régió Bajnoki címet szerzett, valamint megúszta 100 m mellen és gyorson a Magyar Úszó Szövetség által felállított Aranyjelvényes szintidőket is!!

Tóth Péter és Podráczky Ádám remekül felkészített tanítványai az alábbi eredményeket érték él: